donderdag 30 augustus 2018

Deel jij onze passie voor glas?

 Rob Felix Glas zkt versterking


Kwaliteit, klantvriendelijkheid en teamwork zijn belangrijke pijlers van de bedrijfsfilosofie bij Rob Felix Glas. “Het één kan niet zonder het ander. Onze medewerkers bieden elke dag het beste van zichzelf en zijn perfect op elkaar afgestemd. Wegens de groeiende vraag in de markt, zijn we op zoek naar glaszetters die ons team willen versterken. Deel jij de passie voor glas? Wil je meedraaien in een enthousiast en dynamisch team? Neem dan zeker contact met ons op” zegt Rob met veel enthousiasme. 

Ben jij de geschikte kandidaat om ons team te vervoegen? Twijfel niet en neem contact op via rob@robfelixglas.nl of +31 43 343 0868. Je bent van harte welkom!

Een reactie posten

favourite category

...
test section describtion

Whatsapp Button works on Mobile Device only